56

عکس بی حجاب نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کانادا

  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
عکس بی حجاب نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کانادا

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا و عکس لورفته از بی حجابی نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کانادا در سایت عکس پروف ببینید . نگار جواهریان همسر رامبد جوان و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که به تازگی برای زایمان به کانادا سفر کرده است. روز گذشته عکس بی حجابی نگار جواهریان […]

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا و عکس لورفته از بی حجابی نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کانادا در سایت عکس پروف ببینید .

نگار جواهریان همسر رامبد جوان و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که به تازگی برای زایمان به کانادا سفر کرده است. روز گذشته عکس بی حجابی نگار جواهریان در کانادا در فضای مجازی منتشر شد که به سرعت در حال دست به دست شدن است. عکس لو رفته نگار جواهریان در کانادا را مشاهده کنید که پشت سر رامبد جوان در یکی از خیابان های کشور کانادا در حال قدم زدن است. ماجرای و عکس بی حجابی نگار جواهریان در کانادا با واکنش بسیاری از کاربران در فضای مجازی و اینستاگرام مواجه گردید. عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا به همراه واضح ترین عکس بی حجابی نگار جواهریان در کنار همسرش رامبد جوان را می بینید که در این تصویر عکس شکم نگار جواهریان که در دوران بارداری به سر می برد مشخص است.

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا

واکنش به بی حجابی نگار جواهریان در کانادا

پس از منتشر شدن عکس بی حجابی نگار جواهریان در کانادا رضا ساکی روزنامه‌نگار و طنز نویس ایسنا نیز نوشته است: “هنرمندان فرزندان‌شان را در خارج به دنیا می‌آورند و سیاست‌مداران سال‌هاست فرزندانشان را به خارج فرستاده‌اند. این وسط ما ملت مانده‌ایم که در بازی دوستانه با کره هم چنان خوشحال می‌شویم از گل زدن ایران که انگار جام‌جهانی را برده‌ایم. ملتی که شب‌ها خواب ایران می‌بیند.” همچنین اخبار 20:30 نیز با یک خبر ویژه بی حجابی و کشف حجاب نگار جواهریان در کانادا را به باد انتقاد گرفت و این اقدام آقای مجری را مغایر با شعار های ملی گرایانه او در برنامه خندوانه قلمداد کرد.

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا

عکس نگار جواهریان بدون حجاب

انتشار عکس نگار جواهریان بدون حجاب در کانادا در حالیکه رامبد جوان نیز پیشاپیش او حضور دارد باعث واکنش های زیادی در فضای مجازی شد. رامبد جوان به همراه همسرش نگار جواهریان که روزهای پایانی بارداری اش را سپری می کند به بهانه اکران فیلم قانون مورفی به کانادا سفر کرده و به نظر می رسد نگار جواهریان قصد دارد فرزندش را در کانادا به دنیا آورد. فرضیه ای در رابطه با عکس منتشر شده مطرح است مبنی بر اینکه شاید زن مذکور در عکس شباهت به جواهریان دارد و همسر رامبد نیست . هنوز جزئیات این ماجرا مشخص نیست و قطعا رامبد جوان همسر نگار جواهریان به زودی با پستی اینستاگرامی به تمامی حواشی منفی علیه خانواده سه نفره اش پایان می دهد .

 

این تصمیم زوج هنری باعث انتقادات زیادی از آنها شده است. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند رامبد جوان که در خندوانه تشویق به مردم دوستی و باهم بودن می کند و دائم از حال خود در ایران صحبت می کند نباید برای به دنیا آوردن فرزندش به کانادا می رفت. آقای جوان که با دو ازدواج قبلی خود همیشه حاشیه دار بود و با برنامه خندوانه بمحبوبیت زیادی بدست آورده حالا باید درگیر این حاشیه جدید باشد.

عکس لورفته بی حجاب نگار جواهریان در کانادا

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا

عکس بی حجاب نگار جواهریان که به زودی بچه دار می شود، در کانادا به تازگی پخش شده که همچنان حواشی این زوج هنرمند را داغ نگه می‌دارد! این دو هنرمند از بازیگران محبوب ایران هستند. عکسی جنجالی از نگار جواهریان با ظاهری عجیب و تیپی متفاوت در خیابان های تورنتو کانادا منتشر شد . رامبد ونگارتاکنون به عکس فوق واکنشی نشان نداده اند و معلوم نیست که آیا به راستی نگار جواهریان در تونتو کانادا کشف حجاب کرده است یاخیر . مادر و خواهر زن رامبد جوان در کانادا زندگی می کنند.

 

عکس بی حجابی نگار جواهریان در کانادا

واکنش امیرمهدی ژوله به بی حجابی نگار جواهریان

امیر مهدی ژوله کمدین خندوانه در حمایت از رامبد جوان نوشت :

ميدونيد چرا يكی ميگه مردم ايران ما شما رو خيلی دوست داريم شما خيلی خوبيد؟ چون رسالت برنامه ش اين تعريف شده كه به مردم غمگين و گرفتار و افسرده و “گريه بلد”سرزمينش، شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده

ميدونيد چرا يكی ميره بچه ش رو خارج از ايران به دنيا بياره؟ چون رسالت پدريش اين تعريف شده كه به بچه ش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگين و گرفتار و افسرده و “گريه بلد” بار بياد.

اگر از جايی كه به دنيا اومديم ناراحتيم، يقه پدرمون رو بگيريم، اگر از جايی كه بچه مردم به دنيا مياد ناراحتيم، يقه روان پزشک مون رو بگيريم.

 

عکس جنجالی نگار جواهریان در کانادا بدون حجاب

عکس بد حجاب نگار جواهریان در کانادا

پی نوشت:

رامبد ادمم كرد؟ كاش رامبدهايی بودن كه همه مون رو آدم ميكردن كه ياد بگيريم براي تماشا كردن يه برنامه تلويزيونی منتی سر كسی نداريم

كه ياد بگيريم به ما ربطی نداره آدمها پول شون رو چه جوری خرج ميكنن يا محتويات رحم شون رو كجا خالی ميكنن …

 

عکس لو رفته نگار جواهریان بدون حجاب

عکس بی حجاب نگار جواهریان در کانادا (1)

عکس بی حجابی نگار جواهریان

عکس بی حجاب نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کانادا

بی حجابی نگار جواهریان در کانادا و عکس نگار جواهریان بدون حجاب در کانادا را در بالا مشاهده کردید. از 24 ساعت قبل تاکنون عکس لو رفته رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا به اشتراک گذاشته شده است و همه به دنبال عکس لو رفته نگار جواهریان در کانادا می گردند.

لینک کوتاه : https://aksprof.ir/?p=1931

مطالب پیشنهادی

ثبت دیدگاه